Четвер, 25.04.2024, 09:56
«  Липень 2011  »

Головна » 2011 » Липень » 14 » 13 Липня пройшло засідання громадської ради при Кремінській міській раді.
13 Липня пройшло засідання громадської ради при Кремінській міській раді.

13 липня  пройшло засідання громадської ради при  Кремінській міській раді, на якому були обговоренні питання забезпечення проведення публічного громадського обговорення щодо виділення земельної ділянки  для створення технологічного комплексу  з переробки  біоорганічних  та вуглеводних відходів з отриманням  альтернативного синтетичного органічного рідкого палива

Участь у засіданні ради прийняв заступник голови районної державної адміністрації Лебєдєв С.П. та секретар міської ради Колесніченко Л.В.

Лебєдєв С.П. зазначив що на території міської ради  підприємством ТОВ «Східно-українська екологічна компанія» впроваджується інвестиційний проект яким  передбачається створення технологічного комплексу з переробки біоорганічних та вуглеводних відходів з отриманням альтернативного синтетичного рідкого палива. У разі реалізації бізнес-плану передбачається  створення 33 нових робочих місць. Обсяг фінансування проекту складе 8,2 мільйона гривень. Планується виділення земельної ділянки для створення  комплексу  в промисловій зоні в районі колишнього заводу " Будматеріалів ".

Після обговорення рада затвердила план заходів щодо організації  проведення публічних громадських обговорень , які відбудуться 19 липня о 14.00 в приміщенні клубу шахти "Кремінна”.

Заходами передбачено створення експертної групи  для вивчення питання  та надання висновків  та пропозицій від громадської ради , оприлюднення  інформації про громадське обговорення , проведення роботи  з депутатським корпусом та представниками від органів самоорганізації населення щодо участі у заході , визначення соціальних груп для обговорення, та проведення анкетування серед населення міста.
Переглядів: 755 | Додав: hanabe | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.