Четвер, 28.03.2024, 21:39
«  Березень 2013  »

Головна » 2013 » Березень » 22 » Звіт про здійснення державної регуляторної політики Кремінської міської ради у 2012 р.

про здійснення державної регуляторної політики
Кремінської міської ради у 2012 р.

Реалізація державної регуляторної політики міської ради здійснюється у напрямках формування нормативно-правової бази у сфері підприємництва, усунення обмежень, які стримують розвиток підприємницької діяльності, забезпечення процедур підготовки проектів регуляторних актів, відстеження результативності діючих регуляторних актів та інших заходів.

При виконкомі міської ради діє комісія з питань реалізації державної регуляторної політики, яка відстежує додержання вимог чинного законо-давства по провадженню проектів регуляторних актів: опублікування, обговорення, відстеження результативності та інше. До участі у комісії були залучені представники громадських організацій.

У грудні 2012 р. був затверджений план підготовки проектів регуляторних актів Кремінською міською радою на 2012р.

На забезпечення виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та зазначеного плану протягом року міською радою були прийняті наступні регуляторні акти:
- Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Кремінна;
- Про внесення змін та доповнень до рішення дев’ятої сесії шостого скликання від 04.05.2011 № 9/6 “Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста";
- Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2012 рік;
- Про затвердження порядку продажу земельних ділянок державної та комунальної власності;
- Про затвердження положення про порядок надання ритуальних послуг;

Міською радою забезпечено участь підприємців, громадських організацій в обговоренні проектів регуляторних актів. Проведені громадські обговорення проектів «Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Кремінна», «Про затвердження порядку продажу земельних ділянок державної та комунальної власності», «Про затвердження положення про порядок надання ритуальних послуг».

Розпорядженням міського голови затверджено план заходів на 2012 р. щодо відстеження результативності прийнятих регуляторнихз актів. План в цілому виконаний.

Інформація щодо розробки проектів регуляторних актів, розміщується у районній газеті «Кремінщина» з приміткою, що більш детальна інформація, а саме повний блок документів (проект регуляторного акту з додатками, аналіз регуляторного впливу та базове відстеження), згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розміщується на сайті Кремінської міської ради (www.krem–rada.at.ua) у розділі «Регуляторна політика».

Категорія: Звіти | Переглядів: 488 | Додав: hanabe