Середа, 24.04.2024, 22:52
«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 10 » Звіт про здійснення державної регуляторної політики Кремінської міської ради у 2011 р.

Звіт

про здійснення державної регуляторної політики Кремінської міської ради  у 2011 р.

На виконання Закону України " Про засади  державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності  " Кремінською міською радою у 2011 р.  проведена відповідна робота .

Рішенням сесії міської ради від 22.02.2011 р. № 6/13 створена комісія з питань реалізації державної регуляторної політики. До участі у комісії були залучені  представники громадських організацій .

У грудні 2010 р. був затверджений  план підготовки  проектів регуляторних актів  Кремінською міською радою на 2011р.

На виконання Закону України  " Про прискорений перегляд регуляторних актів , прийнятих органами  та посадовими особами місцевого самоврядування " , відповідно до Методичних рекомендацій був проведений аналіз регуляторних актів . Були проведені засідання комісії з аналізу  результатів  прискореного  перегляду  , на яких були розглянуті переліки регуляторних актів .

За результатами прискореного перегляду встановлено

- кількість регуляторних актів що визнані такими -  ________;

- що відповідають принципам державної регуляторної політики - __________;

- що потребують  визнання такими, що втратили свою чинність  та скасування  - ______;

- кількість регуляторних актів , прийнятих з порушенням процедури -__________ ;

Кремінською міською радою  за 2011 р. та виконкомом міської ради розроблено та прийнято 14 +_________ регуляторних актів . Всі акти прийняті відповідно до закону . Міською радою забезпечено участь підприємців ,громадських організацій в обговоренні  проектів регуляторних актів . Проведені громадські обговорення проектів  "Про затвердження правил благоустрою” , про затвердження тарифів на житлово комунальні послуги , "Про встановлення  ставок єдиного податку  для суб”єктів малого підприє-

мництва-фізичних осіб, які здійснюють  підприємницьку діяльність без створення  юридичної особи  , ставок вартості патенту на здійснення торгової діяльності .

Своєчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів  та доводиться до відома населення  інформація щодо їх прийняття  шляхом  опублікування  в ЗМІ  та розміщення на веб сайті  Кремінської міської ради .

На 2012 р. розроблений та прийнятий перелік  регуляторних актів , які підлягають розгляду та затвердженню у 2012 р.

Категорія: Звіти | Переглядів: 573 | Додав: hanabe