Субота, 27.04.2024, 00:05
«  Липень 2015  »

Головна » 2015 » Липень » 28 » Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць.
Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць.

Кремінська міська рада

міського голови

від «24» липня  2015 р.                                                            № 136

Про  проведення громадського

обговорення з питання перейменування

вулиць.

З метою залучення  представників громадськості до розгляду питання щодо перейменування вулиць, отримання від членів громади пропозицій і зауважень із зазначеного питання, забезпечення конституційності, законності, прозорості та відкритості місцевого самоврядування, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал - соціалістичного (нацистского) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись постановою КМУ від 24.10.2012 р. № 989 « Про затвердження Порядку  проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 24 вересня 2015 року  о 14.00 в залі засідань міської ради  громадське обговорення  з питання перейменування вулиць :

вул.70 Лєт Октября

вулиці у селищі Стара Краснянка вул. Леніна, вул. Свердлова

вул.Ворошилова

2. Визначити:

2.1. за списком цільові групи населення для участі у громадському обговоренні :

- представники від підприємств, організацій та установ ;

- представники органів самоорганізації населення;

- громадська рада при Кремінській міській раді.

- робоча група з виконання заходів щодо впровадження Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону  пропаганди їхньої символіки» на території Кремінської міської ради.

2.2. способи обговорення :

- сходи громадян ;

- електронні консультації шляхом розміщення  анкети на сайті міської ради ;

- громадське обговорення .

3. Секретарю міської ради забезпечити:

3.1. оприлюднення інформації  про проведення громадського обговорення  на веб-сайті міської ради в газеті “Кремінщина”, та на  місцевому радіо;

3.2. репрезентативність цільових груп населення, суб‛єктів  господарювання  та інших заінтересованих сторін у громадському обговоренні ;

3.3. оприлюднення результатів обговорення та звіту про громадське обговорення у ЗМІ та на сайті міської ради.

4. Керуючому справами апарату виконавчого комітету Літвін О.Ю. забезпечити:

4.1. збір пропозицій та зауважень від мешканців територіальної громади;

4.2. відкрита «гарячу лінію» та забезпечити реєстрацію звернень мешканців територіальної громади на гарячу лінію.

5. Вважати Громадську раду  при Кремінській міській раді робочою групою для проведення аналізу пропозицій та зауважень, які надійшли під час проведення  громадського обговорення.

6. Котроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Колесніченко Л.В. та  керуючого справами апарату виконавчого комітету Літвін О.Ю.

Кремінський міський голова                                                         Гриценко В.І.

Надати       Колесніченко Л.В.

Літвін О.Ю.

Секретар міської          ради                                                Л.В.Колесніченко

Керуючий справами                                                   О.Ю. Літвін О.Ю .

Спеціаліст І категорії                                                  С.В. Кубай

Категорія: Гром рада_Матер для обговорення | Переглядів: 538 | Додав: hanabe