Субота, 27.04.2024, 04:27
«  Січень 2013  »

Головна » 2013 » Січень » 2 » Відбулося заідання Громадської ради при Кремінській міській раді.
Відбулося заідання Громадської ради при Кремінській міській раді.

25.12.2012 р. відбулося засідання Громадської ради при Кремінській міській раді.

У засіданні Громадської ради взяло участь 12 представників Громадської ради, голова міської ради Гриценко В.І.,секретар міської ради Колесніченко Л.В., заступники міського голови Китайгора І.О., Потапов В.І., економіст КП «Кремінна –Комунсервіс» Проскурнікова М.С.

На засіданні були розглянуті питання про погодження проектів рішень «Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Кремінна за 2013 р.» , « Про затвердження бюджету міської ради на 2013 р.» та про передачу прав на місце під сімейне поховання на кладовищу м. Кремінна та вартості робіт по передачі прав на місце під сімейне поховання.

Гриценко В.І. представив громадськості проект бюджету міської ради на 2013 р.

Як зазначив міський голова, загальний обсяг доходів міського бюджету на 2013 рік затверджений у сумі12743,106 тис. грн., у тому числі субвенцій з державного бюджету – 551,300 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету сесія визначила в сумі 9760,006 тис. грн., спеціального фонду бюджету – 2983,100 тис.грн., в тому числі бюджету розвитку 1640,500 тис. грн., згідно з додатком 1.

Загальний обсяг видатків міського бюджету на 2013 рік затверджено у сумі 12743,106 тис. грн., у тому числі: обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 9760,006 тис. грн. і видатків спеціального фонду – 2983,100 тис. грн.

Видатки загального фонду міського бюджету на 2013 рік на реалізацію державних та регіональних галузевих програм становлять 2214,800 тис. грн

Після обговорення бюджету заступник міського голови Китайгора І.О. представила проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2013 р.

Увага представників громадської ради була зосереджена на питаннях формування пропозицій до програми та заходах , що підлягають реалізації за рахунок місцевого бюджету у 2013 р.

При розгляді розділів програми особлива увага була приділена розділу 6.6 «Освіта».

В місті добре розвинені два сектори освіти – дошкільне виховання та середня освіта. Робота дошкільних установ спрямована на створення оптимальних умов для забезпечення гармонійного та всебічного розвитку особистості дитини, дбайливого ставлення до свого здоров'я, а також формування тісного взаємозв'язку дитсадка і родини, вивчення особливостей спілкування в сім'ях з метою здійснення диференційованого підходу до кожного вихованця. З метою виконання цих завдань у дошкільних установах протягом навчального року проводилися систематичні заняття з дітьми, виховна робота, ранки, розваги, покази ранкових вистав, дні здоров'я, різні спортивні змагання, батьківські збори.

В п’яти дошкільних навчальних закладах загального розвитку у 20 групах з 10,5 годинним перебуванням дітей виховується 498 дітей. У всіх ДНЗ створені належні умови для виховання дітей, але на даний час існує черга в дошкільні навчальні заклади. Охоплення дітей дошкільною освітою складає 41,00 % від загальної кількості дітей дошкільного віку (1215 дитини).

Членами громадської ради було відзначено, що на сьогодні необхідно розробити та затвердити Програму розвитку дошкільної освіти у м. Кремінна.

Після обговорення громадська рада погодила проекти рішень «Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Кремінна за 2013 р.» та « Про затвердження бюджету міської ради на 2013 р.»

Економіст КП « Кремінна-комунсервіс» Проскурнікова М.С. доповіла про основні засади договору про передачу прав на місце під сімейне поховання на кладовищі м. Кремінна та про вартість робіт по передачі прав на місце під сімейне поховання.

Представники громадськості погодилися, що дане питання на часі та воно потребує додаткового вивчення та обговорення. Рекомендували через ЗМІ провести роз»яснювальну роботу та винести питання на повторне обговорення у січні.

Рішення Громадської ради направлено до виконавчого комітету міської ради для прийняття заходів та виконання.