Четвер, 25.04.2024, 23:16
«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 16 » Відбулося громадське обговорення.
Відбулося громадське обговорення.

12.01.2015 р. у місті відбулося громадське обговорення питань встановлення місцевих податків та формування бюджету міської ради на 2015 р.

У заході взяли участь члени Громадської ради, міський голова Гриценко В.І., голова районної державної адміністрації Сомов О.О., перший заступник міського голови Прокопенко Ю.О.,секретар міської ради Колесніченко Л.В., заступники міського голови Китайгора І.О., Макогон Н.М.І., члени комісії міської ради з питань здійснення регуляторної політики, депутати, громадськість міста.

Заступник міського голови Макогон Н.М. представила проекти рішень:

• «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;
  • «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку)»;
  • «Про встановлення акцизного податку з реалізації суб»єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.»

Увага представників громадськості була зосереджена на питанні встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Після обговорення громадська рада рекомендувала міській раді наступні пропозиції щодо змін в проект рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а саме в пункти:

2. Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб за 1 кв. метр об’єкта житлової нерухомості у розмірі 05 -08( було 1 %) відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

5. Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб за 1 кв. метр об’єкта нежитлової нерухомості у розмірах:

• для господарських (присадибних будівель - допоміжних (нежитлових) приміщень, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо у розмірі 0,15 (було (0,3 %) відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
  • для готельних будівель, офісних будівель, будівель торгівлі, гаражів, будівель промисловості та складів, будівель для публічних виступів, інших будівель у розмірі 0,6 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Внести зміни в положення про сплату податку на нерухоме майно, а саме, в розділ 4

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 70 ( було 60) кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 140 (було 120)кв. метрів;

Громадською радою погоджені проекти рішень.

• «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку)»;
  • «Про встановлення акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

Також, до відома була прийнята інформація щодо основних засад формування бюджету міської ради на 2015 р.

Рішення Громадської ради направлено на розгляд депутатських комісій та 56 сесії міської ради шостого скликання, яка відбудеться 14.01.2015 р.