Четвер, 18.04.2024, 09:38

РІШЕННЯ № 8/44

« 27 » квітня 2016 р.

Про делегування повноважень

З метою підвищення ефективності проведення статистичних спостережень за соціально-економічними та демографічними процесами в сільських населених пунктах територіальної громади м.Кремінна (сел. Житлівка, сел.Стара Краснянка, сел.Червона Диброва, сел.Кузьміне)  шляхом організації і проведення обліку особистих селянських господарств, на підставі положень Законів України «Про державну статистику», «Про особисте селянське господарство», наказу Державного комітету статистики «Про затвердження Порядку обліку особистих селянських господарств сільськими, селищними та міськими радами», керуючись ст. 25, п.п. 5,7,9,10 п.«б» ст. 30, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Делегувати повноваження виконавчому комітету міської ради щодо ведення погосподарського обліку особистих селянських господарств та статистичних спостережень за соціально-економічними і демографічними процесами в сільських населених пунктах територіальної громади м.Кремінна (сел. Житлівка, сел.Стара Краснянка, сел.Червона Диброва, сел.Кузьміне) шляхом залучення працівників, які не перебувають у штаті апарату виконкому міської ради відповідно до умов цивільно-правового договору.
  2. Виконавчому комітету міської ради у 2016 році проводити виплату заробітної плати працівникам, які не перебувають у штаті апарату виконкому міської ради відповідно до умов цивільно-правового договору по коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 010116 «Органи місцевого самоврядування» за рахунок економії фонду оплати праці.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Категорія: Рішення 8 сесії | Переглядів: 355 | Додав: hanabe