Неділя, 02.04.2023, 08:06
...
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів
 
Головна » 2016 » Лютий » 24 » ПРОТОКОЛ № 2 засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики
14:33
ПРОТОКОЛ № 2 засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 2

 

засідання постійної депутатської комісії

з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку із засобами масової інформації   

 

м. Кремінна                                                                                                  „17 ” лютого 2016 р.

                                                                                                                      14.00 каб. № 12

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Мкртчан В.Г., Нікішин В.М., Тілєєв А.О., Зеленський А.А.

Відсутні 1 член комісії: Зеленський А.А.

Запрошені: міський голова Прокопенко Ю.О., секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд питань, які виносяться на 5 сесію міської ради.

Інформація: заступника міського голови Макогон Н.М., секретаря міської ради Пилипенко Е.В.

 

 1. Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., представила зміни до Кремінського міського бюджету на 2016 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради..

Вирішили:

За результатами обговорення депутати вирішили підтримати без змін проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік» та  винести на розгляд 5 сесії міської ради зазначений проект рішення.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до Програми  проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2016 рік

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м.Кремінна на 2016 рік та зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми  проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам  зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам зміни до штатного розпису Кремінської міської ради  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про   внесення змін до  Програми соціальної   підтримки   сімей, дітей  та молоді                     м. Кремінна на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам зміни до Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м.Кремінна на 2016 рік  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про   внесення змін до  Програми соціальної   підтримки   сімей, дітей  та молоді м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна за 2015 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам звіт щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна за 2015 рік  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна за 2015 рік».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження Переліку комунального майна Кремінської територіальної громади.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам Перелік комунального майна Кремінської територіальної громади, що пропонується для затвердження  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про затвердження Переліку комунального майна Кремінської територіальної громади».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського  КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам Перелік майна Кремінської міської ради, що пропонується для передачі на баланс Кремінського КП «Кремінна-комунсервіс»  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського  КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про продовження роботи ліквідаційної комісії з ліквідації ЖЕК- 1.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо необхідності продовження роботи ліквідаційної комісії з ліквідації ЖЕК -1  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про продовження роботи ліквідаційної комісії з ліквідації ЖЕК- 1».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про здійснення повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо здійснення повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про здійснення повноважень з формування та ведення реєстру Кремінської територіальної громади.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо здійснення повноважень з формування та ведення реєстру Кремінської територіальної громади  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення повноважень з формування та ведення реєстру Кремінської територіальної громади».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про переукладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з ПАТ «Укртелеком».

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо необхідності переукладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з ПАТ «Укртелеком»  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про укладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо укладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про укладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою.

Слухали:

Пилипенко Е.В., який доповів депутатам суть питання щодо здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2016 р.

Слухали:

Пилипенко Е.В., який доповів депутатам зміни до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2016 році і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою».

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                               В.Г. МКРТЧАН

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            А.О. ТІЛЄЄВ

 

 

           

 

Категорія: Протоколи комісій | Переглядів: 448 | Додав: hanabe
Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz