Четвер, 28.03.2024, 22:33
«  Серпень 2015  »

Головна » 2015 » Серпень » 26 » Про звернення депутатів Кремінської міської ради шостого скликання до Верховної Ради України, голови Луганської обласної військово – циві

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

ШІСТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

12 серпня  2015 року                                                № 64/34

Про звернення депутатів Кремінської

міської ради шостого скликання

до  Верховної Ради України,

голови Луганської обласної

військово – цивільної адміністрації.

З метою недопущення погіршення існуючого соціально – економічного та політичного стану на території Кремінської міської ради , керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти Звернення депутатів Кремінської міської ради VI скликання до Верховної Ради України , голови Луганської обласної військово-цивільної  адміністрації (додається).
  2. Виконавчому апарату міської ради оприлюднити заяву в засобах масової інформації і направити до Верховної Ради України , голови Луганської обласної військово-цивільної  адміністрації

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                        В.І.ГРИЦЕНКО

Звернення

депутатів Кремінської міської ради шостого скликання

до  Верховної Ради України, голови Луганської обласної військово – цивільної адміністрації.

Депутатський корпус Кремінської міської ради шостого скликання  Луганської області, з метою недопущення погіршення існуючого соціально – економічного та політичного стану на території ради , звертається до Вас з пропозицією про перенесення місцевих виборів на території Кремінської міської ради Луганської області на жовтень 2017 року.

При прийнятті даної пропозиції депутати керувались наступними чинниками:

• близькість міста до зони розмежування, що викликає загрозу ескалації бойових дій в регіоні і, як наслідок, може призвести до дестабілізації виборчого процесу;
  • приплив агресивно налаштованого контингенту з метою використання технологій, направлених на розпалювання ворожнечі та дестабілізації серед населення міста під час виборчого процесу;
  • проживання тимчасово переселених осіб громадян України, кількість яких становить 10100 чоловік, які не будуть мати законні підстави для участі у виборчому процесі;
  • велика кількість громадян, зареєстрованих на території міської ради , місцеперебування яких на даний час не відоме.

Випадки масових порушень, фіксація дій, направлених на підрив політичної стабільності у місті, без сумніву може спричинити оголошення  виборів такими, що не відбулися, а територію – такою, що потребує введення спеціального режиму.

Сьогодні місто Кремінна є  зоною  соціально – політичної стабільності. Завдяки взаєморозумінню між  міською радою , районною державною адміністрацією, районною радою та Луганською обласною військово – цивільною адміністрацією в існуючих складних умовах у місті забезпечено реалізацію планів соціально-економічного та культурного розвитку, в повному обсязі збережено інфраструктуру міста , вирішуються соціальні питання та проблеми мешканців міста та переселенців.

Соціально-економічна та політична стабільність є підґрунтям для залучення грантових та інвестиційних коштів, які успішно реалізуються у місті .

Успішна співпраця та взаєморозуміння між існуючими владними структурами району, області та міста забезпечить збереження соціально – політичної стабільності у місті та сталий розвиток території в умовах проведення реформ, направлених на децентралізацію влади.

З огляду на викладене вище, вважаємо за доцільне і звертаємось з пропозицією:

1. Визнати неприпустимим проведення місцевих виборів на території міста  в 2015році.
  2. Прийняти рішення про перенесення місцевих виборів на території Кремінської міської ради Луганської області на жовтень 2017 року

Прийнято на 64 сесії

Кремінської міської  ради