Субота, 20.04.2024, 06:43
«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 2 » Про затвердження форми договору відповідального зберігання майна
Про затвердження форми договору відповідального зберігання майна

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ  № _____

від «_______»_____________2015 р.                           м. Кремінна

Про затвердження форми

договору відповідального зберігання

майна

З метою забезпечення зберігання нерухомого майна, яке розташоване на території Кремінської  громади, власники якого відсутні або померли, керуючись п.1, ч.1 ст.14, ст. 30 Житлового кодексу України, ст.ст.30, 40, 59,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет Кремінської міської ради :

ВИРІШИВ :

1. Затвердити форму строкового договору відповідального зберігання нерухомого майна, яке знаходиться на території Кремінської громади.

Додаток 1- 2 арк.

Міський голова                                              Ю.О. Прокопенко

Договір
на зберігання  майна

м. Кремінна                                                            ________________ 201  р.

Кремінська міська рада (далі - Замовник) в особі міського голови  Прокопенка Юрія Олексійовича, що діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  з одного боку, та

____________________, ________ р.н., паспорт серія ___ № ______, виданий __________________________________________________________________ р., індивідуальний  номер платника податку  - ____________________

3. Предмет та мета договору

1.1.Предметом Договору є передача Замовником Виконавцю функцій зі зберігання нерухомого майна, а саме__________________, яке знаходиться за адресою____________________________________________________________

1.2.Мета Договору — забезпечення якісного зберігання  нерухомого майна.

1.3.Зберігання Виконавцем майна буде проводитися безоплатно, з правом користування нерухомим майном (огородом) без погіршення  його стану, з особистою оплатою комунальних послуг, без права допущення  третіх осіб.

2.Обов'язки сторін

2.1. Замовник зобов’язується:

2.1.1.Передати майно, яка знаходиться за адресою _________________________________________________________на зберігання Виконавцю актом прийому-передачі.

2.2. Виконавець зобов’язується:

2.2.1.Забезпечити якісне зберігання майна, користуючись ним, відповідно до умов цього договору.

2.2.2.Надавати Замовнику потрібну інформацію, безпосередньо пов’язану з питаннями зберігання  майна.

2.2.3.Забезпечити збереження переданого  майна, а після завершення терміну дії Договору або після його розірвання в установленому законодавством порядку, повернути його Замовнику в належному стані, не гіршому, який був до зберігання.

2.2.4.Відшкодувати Замовнику вартість пошкодженого, зруйнованого чи знищеного майна, переданого йому у зберігання.

2.2.5.Відповідно до цього Договору , у термін 15 днів з моменту підписання договору, оформити договори з енергопостачаючими організаціями, надання комунальних послуг , водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів та договір з благоустрою.

3.Права сторін

3.1.Замовник має право:

3.1.1.Відмовитися повністю або частково від послуг Виконавця в разі невиконання або систематичного неякісного виконання ним послуги, зазначеної у Договорі, обгрунтувавши причини такої відмови та попередивши Виконавця не менш як за дві календарних неділі.

3.1.2. Пред’явити Виконавцю вимогу про відшкодування збитків, завданих внаслідок незадовільного санітарного утримання майна ( території чи домоволодіння).

3.1.3. Вимагати від Виконавця компенсації вартості знищеного чи пошкодженого майна, переданого йому у зберігання.

3.2. Виконавець має право:

3.2.1.Розірвати Договір із Замовником у разі невиконання ним обов’язків, зазначених у Договорі, попередивши Замовника не менш ніж за дві календарні неділі.

4.Форс — мажорні обставини.

4.1. У разі настання обставин непереборної сили, які визнаються  у міжнародній практиці, як форс — мажор, Сторона, яка потрапила у форс-мажорні обставини, повинна повідомити іншу сторону на протязі 3- днів з моменту їх настання з указанням характеру форс-мажорних  обставин і їх тривалості.

5.Термін дії договору

5.1. Договір укладається терміном на _____________ і набуває чинності з дня його  підписання .

5.2.Продовження дії Договору можливе при підписанні додаткової угоди.

5.3. Зміни в Договорі по істотних умовах вносяться сторонами шляхом перемовин та оформлення додаткових угод.

6. Інші умови

6.1 Договір складається у двох примірниках  українською мовою, зберігається в кожної зі сторін.

6.2. Договір дійсний з додатками. Невід’ємними додатками до договору є:

– акт прийому – передачі майна,

-  договір про благоустрій.

6.3. Всі спори по договору вирішуються у судовому порядку.

7.Реквізити сторін

Замовник:                                                                  Виконавець:

Кремінська міська рада

92900 м. Кремінна,

пр-т Леніна, 13

код 21757011

тел.. 2-16-43                                                                             тел.

__________________Ю.О.Прокопенко                    ________________

Додаток до договору

від ____________201   року

Акт прийому – передачі

на зберігання  майна, яке знаходиться за адресою

___________________________________________

м. Кремінна                                                              «_____»_______201  р.

Кремінська міська рада в особі міського голови Прокопенка Ю.О., передала, а
________________________________________________________________________________  прийняла у відповідності до договору зберігання майна № _____________ від “_____”__________201  року майно, яке знаходиться за адресою, а саме

Стан переданого майна:

Передав:                                                                              Прийняв:
Кремінська міська рада

________________________                                                     ____________________

Категорія: Проекти рішень виконавчого комітету 7 | Переглядів: 592 | Додав: hanabe