Середа, 24.04.2024, 15:40
«  Грудень 2011  »

Головна » 2011 » Грудень » 30 » Про внесення змін та доповнень до рішення дев’ятої сесії шостого скликання від 04.05.2011р. “Про затвердження Правил торгівлі на ринках міст

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
________________ СЕСІЯ

РІШЕННЯ №

"_____” ____________ 2012 р. м. Кремінна

Про внесення змін та доповнень до рішення
дев’ятої сесії шостого скликання від 04.05.2011р.
"Про затвердження Правил торгівлі
на ринках міста Кремінна”

На виконання Закону України від 02.12.2010 № 2756-V1«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України », керуючись п. 44 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнення до рішення дев’ятої сесії шостого скликання від 04.05.2011р."Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Кремінна”.

2. Частину 3 пункту 13 викласти у такій редакції:
    "Торгівельне місце - площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо. Розмір торгівельного місця становить:
    • 1 квадратний метр для торгівлі з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, павільйонах тощо;
    • 1 погонний метр для торгівлі з столів розбірних, палаток, лотків, приставних додаткових місць.”

3. Частину 2 пункту 16 викласти у такій редакції:
    "На торговельному місці продавця (фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності) установлюється табличка із зазначенням його прізвища, імені та по батькові, прізвища, імені, по батькові його продавця, а також розміщується копія ліцензії у разі здійснення господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.”

4. Пункт 26 доповнити частиною 2:
    "- На вимогу покупців продавці зобов'язані пред'явити їм висновок лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи про відповідність продуктів, що реалізуються, ветеринарно-санітарним нормам.” ( далі по тексту).

5. Пункт 35 доповнити частиною 2 у такій редакції:
    " Усі фінансово-матеріальні спори, що виникають між адміністрацією ринку і суб’єктами господарювання та не регулюються шляхом перемовин, вирішуються у порядку встановленому чинним законодавством.”

6. Секретарю Кремінської міської ради довести до відома громадян територіальної громади дане рішення через засоби масової інформації.

7. Власникам ринків, які знаходяться на території міста Кремінна, прийняти до виконання та використання в роботі зміни та доповнення до Правил торгівлі на ринках міста Кремінна.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради шостого скликання з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

Кремінський міський голова _____________________ В.І. Гриценко

Категорія: Проекти рішень | Переглядів: 516 | Додав: hanabe