Субота, 25.03.2023, 12:35
...
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
 
Головна » 2016 » Березень » 1 » Про внесення змін до регламенту Кремінської міської ради сьомого скликання
13:28
Про внесення змін до регламенту Кремінської міської ради сьомого скликання

   

 

 
 


УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 7/(проект)

 

« 30 » березня 2015р.                                                    

   м. Кремінна

 

Про внесення змін до регламенту

Кремінської міської ради  сьомого скликання

 

 

 

На підставі положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» та у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань», керуючись ч. 1 п. 1 ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до рішення Кремінської міської ради від 02 грудня 2016 року № 2/3 «Про регламент міської ради сьомого скликання»:
  1. Добавити п.12. до розділу ІІІ та викласти в наступній редакції: «Проекти рішень оприлюднюють на офіційному веб-сайті міської ради відповідальні особи (керівники відповідного виконавчого органу ради, інші суб’єкти) за підготовку проектів рішень не пізніше, як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття. Якщо проект рішення був підготовлений депутатом міської ради або постійною депутатською комісією, оприлюднення проекту рішення на офіційному веб-сайті покладається на секретаря міської ради у строки визначені діючим законодавством.».
  2. Викласти п.7.1. в новій редакції: «Рішення ради приймаються у порядку, встановленому діючим законодавством та даним Регламентом, відкритим поіменним або таємним голосуванням. Рішення ради з процедурних питань щодо проведення її пленарного засідання, не оформляються окремо, а зазначаються у протоколі сесії ради.».
  3. Викласти п 7.2. в новій редакції: «Таємне голосування обов'язково проводиться у випадках, передбачених законом, у всіх інших випадках таємне голосування проводиться за рішенням ради, при цьому   пропозиції   щодо   проведення   таємного голосування по кожному конкретному питанню можуть надходити від головуючого, секретаря ради та депутатів ради.».
  4. Викласти п.7.4.1. в новій редакції: «Для  проведення відкритого поіменного голосування лічильною комісією, або секретарем міської ради, в алфавітному  порядку складається список депутатів ради та міського голови. У вказаному списку міський голова вказується останнім.».
  5. Викласти п. 7.4.2. в новій редакції: «При голосуванні головуючий з трибуни ставить питання на голосування: хто - «за», - «проти»,                   -«утримався».».
  6. Викласти п. 7.4.3. в новій редакції: «Навпроти прізвища кожного депутата міської ради і міського голови у вказаному списку члени лічильної комісії відображають результати голосування в цілому («за» +; «проти» -; «утримався» 0). Напроти прізвища осіб, які присутні на пленарному засіданні, але ж не прийняли участі у голосуванні, члени лічильної комісії роблять відмітку «нг» (не голосував). Напроти прізвища осіб, які присутні або відсутні на пленарному засіданні, члени лічильної комісії роблять відмітку «присутній» або «відсутній».».
  7. Викласти п. 7.4.4. в новій редакції:  «Вказаний список з вказівкою дати проведення пленарного засідання, номер сесії, питання з яких проводилось голосування та кількості осіб, що проголосували "за", "проти", "утримався", а також осіб, які не прийняли участі у голосуванні і осіб, які присутні або відсутні на пленарному засіданні, підписується членами лічильної комісії. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради. Секретар міської ради забезпечує в день проведення голосування розміщення результатів поіменного голосування на офіційному веб-сайті ради.».
  8.  Добавити п. 8.8. до розділу ІV та викласти в наступній редакції: «Прийняті рішення оприлюднюються секретарем міської ради на офіційному веб-сайті міської ради у терміни передбачені діючим законодавством.».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку  із засобами масової інформації.

 

 

Міський голова                                                                            Ю.О. Прокопенко

Додаток до рішення

Категорія: Проекти рішень міськради 7 сесія | Переглядів: 453 | Додав: hanabe
Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz