Четвер, 25.04.2024, 04:26
«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 6 » Про розгляд питання про присвоєння звання «Почесного громадянина міста Кремінна» Семеновій Р.П.

Кремінська міська рада

РІШЕННЯ  № _____

від ___________________  2015 р.

Про розгляд питання про присвоєння

звання «Почесного громадянина

міста Кремінна» Семеновій Р.П.

Розглянувши клопотання колективу хору «Рапсодія» та групи працівників установ відділу культури Кремінської райдержадміністрації, враховуючи надані документи,  керуючись ст. 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Рекомендувати сесії Кремінської міської ради розглянути на пленарному засіданні питання про присвоєння звання «Почесного громадянина  міста Кремінна» керівнику хору «Рапсодія» Семеновій Раїсі Петрівні у зв’язку з її 80-річним ювілеєм.
  2. Секретарю виконавчого комітету направити дане рішення з відповідними додатками на розгляд сесії міської ради.

Міський голова                                              Ю.О. Прокопенко

НАДАТИ:  Літвін О.Ю. для надання на розгляд на депутатських комісіях

Секретар виконкому                                                  О.Ю. Літвін

Начальник юридичного відділу                                    Д.В. Кошаков