Четвер, 18.04.2024, 10:39
«  Серпень 2015  »

Головна » 2015 » Серпень » 26 » Про припинення договору оренди будівлі, розташованої по вулиці Чайковського, 3.
Про припинення договору оренди будівлі, розташованої по вулиці Чайковського, 3.

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

ШІСТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 64/8

“ 12 ”  серпня 2015 р.

Про припинення договору

оренди будівлі, розташованої

по вулиці Чайковського, 3.

Розглянувши на постійних депутатських комісіях заяву начальника Державної фінансової інспекції в Луганській області Аніщенко С.В. щодо припинення відповідно до п.п. 3, пункту 9.3 Договору оренди індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кремінна від 31.03.2015, та лист начальника відділу державної виконавчої служби Кремінського районного управління юстиції Геллєр Н.В. щодо надання в оренду вищевказаного майна Головному територіальному управлінню юстиції у Луганській області,  керуючись п. 30 ст. 26, ст. ст. 59, 60 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити достроково за згодою сторін Договір оренди індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кремінна, а саме -  будівлі , яка розташована за адресою: місто Кремінна, вулиця Чайковського № 3, укладений між Кремінською міською радою та Державною фінансовою Інспекцією в Луганській області 31.03.2015 року.

2. Виконкому Кремінської міської ради провести звірку орендної плати та прийом – передачу будівлі, яка розташована за адресою: місто Кремінна , вулиця Чайковського, 3 з дотриманням умов пунктів 2.4 та 2.5 Договору.

3.Виконкому Кремінської міської ради провести аукціон з передачі в оренду  індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Кремінна і розташоване за адресою: вулиця Чайковського, 3, міста Кремінна Луганської області, з врахуванням листа в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області Філатової Т.Ф.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та   фінансів.

Міський голова                                                                                        В.І.Гриценко

Надати:   Макогон

ФГВ

Секретар міськради                                                               Л.В. Колесніченко