П`ятниця, 29.03.2024, 09:57

Про погодження місця розташування

КРЕМІНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я  №

від  «    »                    2016 р.

Про погодження місця розташування

тимчасових споруд для здійснення

підприємницької діяльності фізичній

особі підприємцю (ФОП) Мартиненко Л.В.

Розглянувши  надані документи ФОП  Мартиненко Лариси Вікторівни про  погодження місця  розташування  тимчасових споруд – чотирьох торгівельних павільйонів  для здійснення підприємницької діяльності, враховуючи позитивний  висновок  відділу містобудування та  архітектури  з цього  питання, керуючись  п. 1а  ст. 30, ст. ст. 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», ст. 99 Земельного кодексу України, виконком  міської  ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити місце розташування тимчасових споруд - чотирьох торгівельних павільйонів для здійснення підприємницької  діяльності ФОП Мартиненко Ларисі Вікторівні, за адресою: м. Кремінна, вул. Харківська (Інтернаціональна), поряд з магазином «Чайка» - два павільйони праворуч від магазину два павільйони ліворуч (за автобусною зупинкою), за умови зовнішнього оздоблення фасадів в єдиному архітектурному стилі з існуючим магазином «Чайка».
  2. Мартиненко Л.В. при розробці схеми благоустрою прилеглої території  передбачити роботи по облаштуванню перехідних доріжок та організацію паркування автомобільного транспорту шляхом збільшення існуючого заїзного карману.
  3. Рекомендувати ФОП Мартиненко Л.В. після завершення робіт оформити  договір сервітуту на земельні ділянки.

Міський  голова                                                Ю.О. Прокопенко

Категорія: Рішення виконавчого комітету 7 скликання | Переглядів: 449 | Додав: hanabe