Четвер, 28.03.2024, 13:37
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 21 » Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. -- (вул. Березова, 1)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

ШІСТДЕСЯТ ПЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 65/

2015 р.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                    гр. --

(вул. Березова, 1)

Розглянувши заяву гр. -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для збільшення присадибної ділянки  з подальшим викупом даної земельної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки, враховуючи Державні акти на право власності на земельні ділянки розташовані за адресою  м. Кремінна, вул. Березова, 1 та 2, керуючись                  ст. 123, 128 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. --, яка зареєстрована за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови по вул. Березова, 1, м. Кремінна, приблизною площею 0,0200 га за рахунок вільної земельної ділянки, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  з послідуючим викупом даної земельної ділянки.

2.   Гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.

3. Установити строк дії даного рішення – 1 (один) рік.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                             В.І. Гриценко

Категорія: Проекти ріш міськради 65 сесія | Переглядів: 347 | Додав: hanabe