Субота, 20.04.2024, 06:15
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 4 » Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки ФОП Нечитайлу А.М.

КРЕМІНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СЬОМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 7/ПРОЕКТ

«30» березня  2016 р.

(вул. Східна (вул. Кірова), 94)

Розглянувши заяву ФОП Нечитайла А.М. про надання дозволу на  проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови – будівництва та обслуговування будівель торгівлі – утримання нежилого приміщення - складу на землі сільськогосподарського призначення для ведення підсобного сільського господарства, яка знаходиться в оренді відповідно до договору оренди землі від 10.11.2014 р., керуючись ст. 20, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 20 Закону України  «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.        Надати дозвіл Фізичній особі-підприємцю Нечитайлу Анатолію Миколайовичу, який мешкає за адресою: --, змінити цільове призначення земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови – будівництва та обслуговування будівель торгівлі – утримання нежилого приміщення - складу, розташованої по  вул. Східна (вул. Кірова), 94, площею 0,0641 га, на землі сільськогосподарського призначення для ведення підсобного селянського господарства з послідуючою передачею в оренду.

2.    ФОП Нечитайлу А.М. розробити за допомогою проектної організації, яка має право на виконання даного виду робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною цільового призначення для ведення підсобного сільського господарства.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження в установленому законом порядку.

3. Установити строк дії даного рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко

Категорія: Проекти рішень міськради 7 сесія | Переглядів: 454 | Додав: hanabe