П`ятниця, 29.03.2024, 13:59
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 4 » Про надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води кв

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СЬОМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 7/2

“ 30 ” березня  2016р.

Про надання дозволу на оформлення

проектів на відключення від

внутрішньобудинкових мереж

центрального опалення та постачання

гарячої води квартир та установки

індивідуальної системи опалення

Беручи до уваги звернення жителів міста Кремінна стосовно надання дозволів на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир, керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення в між опалювальний період громадянам м. Кремінна.

2. Постійно діючій комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання при виконавчому комітеті Кремінської міської ради надавати дозволи на відключення в міжопалювальний період при відсутності заборгованостей за житлово-комунальні послуги.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію питань  житлово –комунального господарства, розвитку суб'ектів  малого підприємництва, торгівлі  та побуту , транспорту та зв'язку, комісію по відключенню від мереж ЦО та ГВС.

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Категорія: Рішення 7 сесії | Переглядів: 464 | Додав: hanabe