П`ятниця, 26.04.2024, 03:39
«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 21 » Про базове відстеження результативності регуляторного акта Кремінської міської ради «Про затв. Правил торгівлі на ринках міста Кремінна"

Звіт

про базове відстеження результативності регуляторного акта  Кремінської  міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Кремінна»

1. Вид та назва регуляторного акту.
Рішення
Кремінської  міської ради від 04.05.2011 року № 9/6 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Кремінна»”.
     2. Назва виконавця заходів з відстеження.
Відділ підприємницької діяльності
фінансово-господарський відділ Кремінської міської ради.
     3. Цілі прийняття акту:
 -  захист прав споживачів, захист соціально незахищених верств населення (малозабезпечених, інвалідів, ветеранів, пенсіонерів);
- забезпечення найбільш ефективних умов для контролю щодо дотримання вимог з формування цін на основні продовольчі товари;
- припинення незаконного підвищення цін на продовольчі товари, до яких запроваджено державне регулювання.

4. Строк виконання заходів відстеження.
Квітень 2012 року.
     5. Тип відстеження.
Повторне.
     6. Методи одержання результатів відстеження.
Статистичний.
     7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативность, а також способи     одержання даних.
 Проведення перевірок щодо дотримання суб’єктами підприємницької діяльності чинного законодавства при формуванні роздрібних цін на продовольчі товари, на які введено державне регулювання цін.
     8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначення цілей.
  Прийняття даного регуляторного акта дає:
-    забезпечення виконання законодавчих актів вищої юридичної сили;
-    збалансування цінової ситуації на ринку продовольчих товарів;
-    забезпечення найбільш ефективних умов для контролю щодо дотримання вимог з формування цін на основні продовольчі товари;
-    захист прав споживачів;
-    підвищення рівня життя населення;
-    поліпшення економічного стану соціально незахищених верств населення (малозабезпечених, інвалідів, ветеранів, пенсіонерів).

В.І.Гриценко

Категорія: Звіти про відстеження | Переглядів: 672 | Додав: hanabe