Четвер, 25.04.2024, 06:03
«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 27 » Міський голова звітував про роботу міської ради за 2012 р.
Міський голова звітував про роботу міської ради за 2012 р.

На виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою публічності, гласності та прозорості діяльності міської ради 20.02.2013 р. у м. Кремінна відбулося публічне громадське обговорення звіту міського голови за 2012 р.

Розпорядженням міського голови були визначені організаційні заходи щодо підготовки проведення обговорення питання.

Відповідно до розпорядження міського голови інформація про проведення публічних громадських обговорень була розміщена в газеті "Кремінщина", на радіо, на сайті Кремінської міської ради, на дошці оголошень у приміщенні міської ради, а також по місту були розміщені оголошення.

У заході прийняли участь голова районної ради Назаренко Ю.І., депутати міської та районної ради, керівники структурних підрозділів РДА та установ районних органів виконавчої влади.

Протягом обговорення до міської ради на «гарячу лінію», яка була відкрита для можливості мешканців попередньо поставити запитання, надійшло багато звернень. Вони були опрацьовані та інформація стосовно поставлених запитань була включена до доповіді голови.

У звіті міський голова більш детально зупинився на двох напрямках роботи міської ради - житлово-комунальної і соціальної сфер, окреслив проблемні питання, над вирішенням яких працює виконком міської ради та депутатський корпус.

На обговоренні були підняті питання щодо допомоги дитячим спортивним організаціям, транспортному сполученню міста, екологічному стану.

З повним текстом звіту міського голови можна ознайомитися у розділі «Громадська рада» підрозділ «Матеріали для обговорення»