П`ятниця, 19.04.2024, 22:18
«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 15 » 5 грудня 2014 р. відбулася позачергова 54 сесія Кремінської міської ради шостого скликання.

5 грудня 2014 р. відбулася позачергова 54сесія Кремінської міської ради шостого скликання . Головував на сесії міський голова Гриценко В.І. На порядок денний було щодо сталого енергопостачання міста Кремінна. За результатами обговорення депутати прийняли звернення

Звернення до Прем’єр - міністра України щодо сталого енергопостачання міста Кремінна

Довготривалі ( 10 – 20 годин) відключеннями електроенергії в осінньо-зимовий період на території Кремінської міської ради Луганської області без попередження органів виконавчої влади міста відповідними енергетичними службами спричиняють екстренні зупинення роботи водопровідних та каналізаційних станцій, систем теплопостачання міста, що може призвести до виходу їх з робочого стану (замерзання систем).

На даний момент, у зв‛язку з неможливістю приготування їжі та відсутністю теплопостачання, дитячі садки міста не можуть виконувати свої функції у повному обсязі, не працюють банки, казначейство, районна лікарня не має можливості обслуговувати населення у належному режимі. Населення не отримує заробітну плату, соціальні грошові допомоги, пенсії – наростає соціальна напруга.

Також , у зв‛язку з реорганізацією ТОВ «Луганське енергетичне об‛єднання» ліквідовано підрозділ «Кремінські районні електромережі», скорочено диспетчерську службу в районі. Це призвело до повної відсутності інформації про стан енергозабезпечення територіальної громади, а у випадках аварійних ситуацій виключило можливість їх оперативної ліквідації.

З метою попередження масової негативної реакції населення, депутатський корпус Кремінської міської ради вимагає негайно втрутитися в ситуацію щодо стабілізації енергопостачання міста Кремінна та населених пунктів міської ради (с-ща Житлівка, Червона Діброва та Кузьмине). , а також відновити роботу підрозділу «Кремінські районні електромережі».

Прийнято на 54 сесії
Кремінської міської ради шостого скликання
05 грудня 2014 року.