П`ятниця, 19.04.2024, 09:30
«  Січень 2014  »

Головна » 2014 » Січень » 26 » 29 січня 2014 р. відбулася 44 сесія Кремінської міської ради шостого скликання.
29 січня 2014 р. відбулася 44 сесія Кремінської міської ради шостого скликання.

29 січня 2014 р. відбулася 44 сесія
Кремінської міської ради шостого скликання.

29 січня 2014 р. відбулася 44 сесія Кремінської міської ради шостого скликання. Головував на сесії міський голова Гриценко В.І. На порядок денний було винесено 29 питання.

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою приведення у відповідність до діючого законодавства розрахунок орендної плати за землю на території Кремінської міської ради, збільшення надходжень до місцевого бюджету від плати за землю, враховуючи затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів селищ Житлівка, Кузьмине, Стара Краснянка та Червона Діброва, яка вступає в силу з 01.01.2014 року, згідно рекомендацій постійних депутатських комісій міської ради депутати затвердили новий «Порядок розрахунку орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської ради».

Розрахунки розміру орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності будуть здійснюватися згідно затвердженого «ПОРЯДКУ» з 01.01.2014 року на підставі Витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

З метою більш ефективного здійснення своїх повноважень. узгодження дій органів місцевого самоврядування області щодо захисту прав та інтересів територіальних громад , сприяння місцевому та регіональному розвитку депутатами підтримана ініціатива створення Луганської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Своїм рішенням сесія уповноважила Гриценка В.І. міського голову представляти Кремінську міську раду на установчій конференції Луганської обласної асоціації органів місцевого самоврядування з правом голосування від імені Кремінської міської ради, висувати кандидатів або бути обраним до керівних органів асоціації, підписувати установчі документи, протоколи та приймати участь у інших заходах асоціації.

Розглянувши та обговоривши громадсько-політичну ситуацію в Україні депутати прийняли звернення до Президента України

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Ми, депутати Кремінської міської ради, вважаємо за необхідне висловити свою позицію щодо подій, які відбуваються в Києві.

Мирна акція Майдану перетворилася на силовий супротив, який супроводжується масовим безладом та кровопролиттям.

Вважаємо, що сутички в Києві спровоковані радикально налаштованими політичними діячами, мета яких – зруйнувати державність та повалити законно обрану діючу владу.

Викликає обурення діяльність центральних засобів масової інформації, представники яких висвітлюють події у Києві однобоко, усіляко виправдовуючи та звеличуючи дії мітингувальників.

Впевнені, що у Верховній Раді України повинна бути створена слідча комісія, яка зможе дати об’єктивну оцінку драматичним подіям, що розпочалися 19 січня у Києві.

Звертаємося до Вас, як до гаранта Конституції України, з пропозицією щодо вжиття всіх можливих заходів для забезпечення впевненості українського народу у спокої завтрашнього дня. Подальші спроби антиконституційного перевороту та силового захвату влади повинні бути припинені, а ті, хто протягом останнього періоду кожен день своїми амбітними виступами зі сцени Майдану підігрівав у учасників агресію та істерію, притягнені до відповідальності, як того вимагає законодавство України. Пропонуємо оголосити поза законом дію партійних та громадських організацій націоналістичного та неофашистського напрямку.

Висловлюємо подяку представникам силових структур, які у вкрай важких умовах захищають спокій мирних громадян та порядок на вулицях столиці.

Відповідно до Законів України від 04.09.2008р. № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», від 26.04.2001 №402-ІІІ «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.1997р. № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні « була прийнята міська «Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 р.

Фінансування заходів передбачених програмою складає 40000 грн. :

І етап: червень 2014 року – 15600,00 грн. для оздоровлення дітей у ПЗОВ «Мрія»;

ІІ етап: липень 2014 року – 24400,00 грн. для оздоровлення дітей у оздоровчому комплексі «Южний».

Також, були розглянуті земельні питання порядку денного.