Середа, 24.04.2024, 02:27
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 5 » 28 січня 2015 р. відбулася 57 сесія Кремінської міської ради шостого скликання.
28 січня 2015 р. відбулася 57 сесія Кремінської міської ради шостого скликання.

28 січня 2015 р. відбулася 57 сесія Кремінської міської ради шостого скликання. Головував на сесії міський голова Гриценко В.І. На порядок денний було винесено 31 питання, з них 25 земельних.

Розглянувши подання начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області депутати затвердили списки присяжних Кремінського районного суду. (Акімов Сергій Миколайович, Бойко Олександр Васильович, Бурковська Наталя Миколаївна, Галич Наталя Григорівна, Єрьомін Микола Миколайович, Іваник Антон Михайлович, Нагорянська Ольга Василівна, Олійник Тетяна Іванівна, Пилипенко Неоніла Миколаївна, Татарченко Галина Федорівна, Цимбал Ірина Вікторівна.)

Також, на подання Кремінського районного суду були затверджені списки народних засідателів Кремінського районного суду. (Акімов Сергій Миколайович, Бойко Олександр Васильович, Бурковська Наталя Миколаївна, Галич Наталя Григорівна, Кубай Світлана Володимирівна, Іваник Антон Михайлович).

Рішенням сесії продовжений термін експлуатації діючих полів фільтрації по прийманню каналізаційних стоків м. Кремінна до 31.12.2015 року.

У зв’язку з передачею дошкільних навчальних закладів комунальної власності Кремінської територіальної громади та Кремінського міського будинку культури з підрозділами в оперативне управління Кремінської районної громади відповідно до рішень Кремінської районної ради від 14.01.2015 № 54/8 та Кремінської міської ради від 14.01.2015 № 56/9, з метою упорядкування структури апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2009 №688 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.1997 №1349, депутати затвердили нову структуру та чисельність апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради шостого скликання станом на 28.01.2015. В дію структура та нова чисельність апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради шостого скликання, затверджену даним рішенням, буде введена з 01.04.2015 р. Скорочується 6 посадових осіб.

У зв’язку з аварійним станом ліфтового господарства за адресою: м. Кремінна, вул. Советська, 2, а також листа керівника КП «Кремінна-Комунсервіс» та з метою якісного виконання послуг, що надає підприємство комунальної власності територіальної громади міста «Кремінна – Комунсервіс» сесія виділила кошти з міського бюджету на придбання комплектуючих механічних та електричних частин ліфтового господарства, для проведення ремонту двигунів ліфтів.

Також, проведені зміни до бюджету на 2015 р, які стосуються виділення коштів для проведення ремонту двигунів ліфтів.

У зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України стосовно збільшення мінімальної ставки орендної плати за земельні ділянки, що спричинило збільшення орендної плати за присадибні ділянки та за результатами роботи комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології депутати внесли зміни в абзац 1 пункту 1.6 Порядку продажу земельних ділянок державної та комунальної власності шляхом викупу, а саме:

- Для земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) при викупі мешканцями Кремінської міської ради, які є громадянами України, ціна продажу земельних ділянок повинна бути договірною, але не нижчою експертної незалежної оцінки.

На вимоги суб’єктів підприємницької діяльності та у зв’язку із впорядкуванням механізму проведення індексації нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка тягне за собою проведення індексації розміру орендної плати за землю і за результатами роботи комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології міська рада виклала в наступній редакції 1 абзац пункту 9 Типових договорів. Це стосується нарахування орендної плати орендарю у формі та розмірі: грошової плати в розмірі визначеного відсотку від нормативної грошової оцінки землі відповідно до розрахунку. Орендар самостійно щорічно буде індексувати розмір орендної плати відповідно до індексації нормативної грошової оцінки земель згідно з чинним законодавством України.

Також, були розглянуті земельні питання.