Середа, 24.04.2024, 21:06
«  Серпень 2013  »

Головна » 2013 » Серпень » 22 » 21 серпня 2013 р. відбулася 38 сесія Кремінської міської ради шостого скликання.

21 серпня 2013 р. відбулася 38 сесія Кремінської міської ради шостого скликання. Головувала на сесії секретар міської ради Колесніченко Л.В. На порядок денний було винесено 24 питання.

До початку сесії голова міської виборчої комісії Корнюхіна К.І представила депутата Буцького А.П., який зареєстрований постановою Кремінської міської виборчої комісії депутатом в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком, замість Прокопенка Ю.О, призначеного на посаду першого заступника міського голови.

З метою ефективного використання бюджетних коштів, проведення своєчасних платежів та виконання зобов’язань проведені зміни та уточнення міського бюджету.

Розглянувши клопотання директора Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Улезька Володимира Івановича, депутати прийняли рішення щодо прийняття безоплатно з державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Кремінна двоквартирний двоповерховий житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами та земельну ділянку для обслуговування двоквартирного двоповерхового житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, які знаходяться за адресою: місто Кремінна Кремінського району Луганської області, вулиця Гагаріна, будинок № 11 А. та доручила виконкому Кремінської міської ради провести процедуру прийому-передачі двоквартирного двоповерхового житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами та земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.

Рішенням сесії введено до складу виконкому міської ради Прокопенка Ю.О. першого заступника міського голови.

З метою забезпечення контролю за використанням та охороною земель територіальної громади Кремінської міської ради, у зв’язку зі змінами в законодавстві щодо процедури його проведення, необхідністю визначення повноважень самоврядного контролю у галузі земельних відносин, рішенням сесії затверджено Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель на території громади Кремінської міської ради та склад комісії з самоврядного контролю.

Дане Положення поширюється на всі підприємства, установи та організації, суб'єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб, а також громадян, у користуванні або власності яких перебувають земельні ділянки.

Повна версія документу