П`ятниця, 29.03.2024, 04:13
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 24 » 137 Про встановлення місць та порядку розміщення засобів передвиборної агітації в місті Кремінній

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ   №  _____

від  _________________ 2015 року

Про встановлення місць та порядку

розміщення засобів передвиборної агітації

в місті Кремінній

З метою впорядкування та забезпечення розміщення засобів передвиборної агітації під час проведення місцевих виборів 25.10.2015,  керуючись п.4. ст.56 Закону України  « Про місцеві вибори» , ст 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради.

ВИРІШИВ:

1. Встановити порядок та місця для розташування засобів передвиборної агітації в місті Кремінна:

1.1 Розміщення засобів передвиборної агітації на паперових носіях проводити в спеціально відведених місцях:

-провулок Октябрьский, вечірній ринок – дошка оголошень;

-площа Красна, 4 - дошка оголошень;

-ДП «Центральний ринок» - дошка оголошень;

-вулиця Побєди, 7 –  дошка оголошень на автобусній зупинці;

-вулиця Тітова (ТОВ «СТИЛЬ») – дошка оголошень.

-селище Червона Діброва, вул. Чкалова, 1-А – дошка оголошень біля           клубного закладу ;

-селище Житлівка, вул.. Роз»їздна, 16 -  дошка оголошень біля клубного закладу ;

-селище Стара Краснянка, вул. Комсомольська, 20 - дошка оголошень біля             клубного закладу ;

- вул. Железняка, 2-Б - дошка оголошень біля клубного закладу ;

1.2 Розміщення засобів передвиборної агітації, які потребують відповідного встановлення, облаштування, будівництва розповсюджувачами матеріалів передвиборної агітації, проводиться на підставі рішень виконавчого комітету Кремінської міської ради та дозволів у відповідності до вимог чинного законодавства України.

2. Дане рішення донести до розповсюджувачів матеріалів передвиборної агітації на дошках оголошень та надавати копії рішення в індивідуальному порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Літвін О.Ю..

Міський голова                                                                                         В.І. Гриценко

надати:   ЗМІ

РДА