Вівторок, 23.04.2024, 08:21
«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 16 » 10 травня 2012 р. відбулася двадцять п»ята сесія міської ради
10 травня 2012 р. відбулася двадцять п»ята сесія міської ради

10 травня 2012 р. відбулася  двадцять  п»ята сесія міської ради

10 травня  2012 р. відбулася  позачергова   двадцать  п»ята   сесія міської ради . ЇЇ провів міський голова Гриценко В.І  . На порядок денний було винесено 3 питання та розгляд звернення підприємців щодо створення нового комунального підприємства « Вечірній ринок» .

З метою створення умов для ефективного використання землі, стимулювання підприємницької діяльності, заохочення інвестицій і поповнення надходжень коштів до місцевих бюджетів, у зв’язку зі змінами у діючому законодавстві, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій депутати  вдруге  розглянули та на цій сесії затвердили Порядок продажу земельних ділянок шляхом викупу, які знаходяться у власності Кремінської територіальної громади.

Відповідно до  його положення об’єктами продажу є земельні ділянки несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що перебувають у власності громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб та земельні ділянки, які не підлягають продажу на конкурентних засадах.

Вартість продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення визначається постійними депутатськими комісіями з урахуванням експертної грошової оцінки та нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

Вартість продажу земельних ділянок на території Кремінської міської ради повинна бути не меншою нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка є чинною на момент продажу земельної ділянки, і не меншою експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Якщо ціна продажу земельної ділянки перевищує 100 тис. грн., то розрахунки за придбання земельних ділянок можуть здійснюватись з розстроченням платежу за згодою сторін при сплаті покупцем не менше 50% від ціни продажу земельної ділянки, але не більше ніж на 5 (п’ять) років згідно з Порядком здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 року № 381 зі змінами затвердженими Постановами Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 р. № 747 та від 24.07.2009 р. № 806.

У зв»язку з тим що наступні рішення  стосуються передачі рухомого і нерухомого майна  та землі у суборенду структурного  підрозділу ККП «Вечірній ринок» депутати розглянули звернення  підприємців щодо створення комунального підприємства « Вечірній ринок». У розгляді питання приймали участь ініціативна група  від підприємців ринку .

За результатами розгляду більшістю голосів  депутати  визначились не створювати нового коммунального підприємства «Вечірній ринок» .

Враховуючи  економічні інтереси територіальної громади , у зв»язку зі змінами виробничих функцій Кремінського ККП  та складним фінансовим станом Комбіната комунальних підприємств міська рада  вирішила передати на баланс Кремінської міської ради  майно даного підприємства,  що не перебуває у податковій заставі  та передати його в оперативне управління   КП "КРЕМІННА– КОМУНСЕРВІС .