П`ятниця, 29.03.2024, 13:43
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 15 » Заява для участі в установчих зборах
Заява для участі в установчих зборах

Керівнику ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Кремінській міській раді

Пилипенко Е.В.

Заява

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Кремінській міській раді, які відбудуться ______________ 2016 року, візьме уповноважений представник _____________________________________________________________________________

(повна назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації)

Просимо вважати/не вважати  (потрібне підкреслити) ______________________________                                                                                                                                           (прізвище, ім’я., по-батькові)

__________________________________________ кандидатом до складу громадської ради.

Додатки:

1. Рішення керівника інституту громадянського суспільства (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.
  2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства.
  3. Копії документів про легалізацію інституту громадянського суспільства.
  4. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2015-2016 років.

Інститут громадянського суспільства _____________________________________________

(повна назва інституту громадянського суспільства)

не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню громадської ради при міській раді.

«__»_______2016 р.             _______________                       _________________________

(Дата)                                                    (Підпис)                                                       ( Прізвище, ім’я, по батькові)

М.П (за наявності)

Категорія: Гром рада_Матер для обговорення | Переглядів: 321 | Додав: hanabe