Субота, 20.04.2024, 16:12
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 4 » Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році
Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ  № 7/8

“30”  березня  2016 року

Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році

Розглянувши звернення Держгеокадастру у Кремінському районні,  управління ветеринарної медицини у Кремінському районні, АТ «Кремінська харчосмакова фабрика», навчального закладу об’єднання громадян «Кремінський районний спортивно-технічний клуб товариства сприяння оборони України»,  керівника громадської приймальні, помічника-консультанта народного депутата України, керуючись статтею  26  Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,  284 Податкового кодексу України, Кремінська   міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити в 2016 році від сплати земельного податку в розмірі 100 відсотків:

1.1. Державні установи та організації, органи місцевого самоврядування, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету.

2. Надати пільгу в  2016 році в розмірі 50 відсотків земельного податку:

1.1. Суб’єктам господарювання, у яких земельні ділянки перебувають у постійному користуванні (крім державної та комунальної форми власності).

2. Виконавчому комітету міської ради звернутися до державних установ та організації, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету у термін до 15 квітня поточного року з пропозицією передбачити у бюджетних запитах на 2017 рік кошти на сплату земельного податку.

3. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

4.  Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Категорія: Рішення 7 сесії | Переглядів: 419 | Додав: hanabe