Четвер, 28.03.2024, 19:24
«  Січень 2016  »

Головна » 2016 » Січень » 29 » Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ  № 4/13

“27”  січня  2016 року

Про встановлення податку

на нерухоме майно, відмінне

від земельної ділянки

податків Про внесення змін до міського бюджету  на 2014 рік

Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, керуючись п. 4, 7 Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», враховуючи вимоги Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Луганській області від 05.01.2016 №3/17-03-16 та від 15.01.2016 №35/15-03-16, керуючись пп. 24  ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення надходжень до доходної частини міського бюджету, Кремінська   міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вважати таким що втратило чинність рішення міської ради від 14.01.2015 р. № 56/3 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» (зі змінами).
  2. Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб за 1 кв. метр об’єкта житлової нерухомості у розмірі 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
  3. Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб за 1 кв. метр об’єкта житлової нерухомості у розмірі 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
  4. Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб за 1 кв. метр об’єкта нежитлової нерухомості у розмірі 0,8 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
  5. Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб за 1 кв. метр об’єкта нежитлової нерухомості у розмірах:

- для господарських (присадибних будівель - допоміжних (нежитлових) приміщень, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо у розмірі 0,05 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

- для готельних будівель, офісних будівель, будівель торгівлі у розмірі 0,8 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

- для гаражів, будівель промисловості та складів, будівель для публічних виступів, інших будівель у розмірі 0,6 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

6.   Платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги та їх порядок застосування визначаються Податковим кодексом України.

7.   Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2016 року.

8.  Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.

9.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Категорія: Рішення 4 сесії | Переглядів: 509 | Додав: hanabe