Четвер, 28.03.2024, 19:04
«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 3 » Про скликання третьої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання.
Про скликання третьої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання.

Кремінська міська рада

міського голови

від  « 01» грудня 2015  р.                                                            № 237

Про скликання  третьої  сесії

Кремінської міської ради

сьомого скликання.

Керуючись  п. 8 ч.4 ст.42 , ч.9 ст.46 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні “:

1.  Скликати  третю сесію  Кремінської міської ради сьомого скликання .

2. Пленарне засідання третьої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання провести 23 грудня  2015 року.

3. Внести на розгляд  третьої  сесії Кремінської міської ради сьомого скликання питання:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрямки розвитку на 2016 рік.
  2. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Кремінна на 2016 рік.
  3. Про проведення урочистих та святкових заходів на території м.Кремінна на 2016 рік.
  4. Про затвердження Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік.
  5. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м.Кремінна на 2016 рік.
  6. Про внесення у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягає відчуженню у 2016 році.
  7. Про внесення у реєстр земельних ділянок, що підлягають продажу в 2016 році.
  8. Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2016 рік.
  9. Про передачу в позичку комунального майна.
  10. Земельні питання.
  11. Інші питання.

4. Заступникам міського голови, керуючому справами, керівникам структурних підрозділів  апарату виконавчого комітету міської ради  відповідальним за підготовку     розмістити у зазначені законодавством терміни  на сайті міської ради  проекти рішень та надати  електронну версію проекту рішення  секретарю міської ради.

5. Відповідальній особі за супровід сайту  міської ради – системному адміністратору Дубограєву Д.С.  надати  секретарю міської ради  інформацію про стан оприлюднення  проектів  рішень на сайті  міської ради

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Пилипенко Е.В.

Міський голова                                                                                           Ю.О. Прокопенко

Надати :    Заступникам міського голови

начальникам відділів

Секретар міської ради                                                                    Е.В. Пилипенко