П`ятниця, 19.04.2024, 20:17
«  Липень 2015  »

Головна » 2015 » Липень » 3 » Про проведення громадського обговорення щодо можливого добровільного об‛єднання територіальних громад

Кремінська міська рада

міського голови

від «03» липня  2015 р.                                                            № 121

Про  проведення громадського

обговорення щодо  можливого

добровільного  об‛єднання

територіальних громад

З метою забезпечення економічного зростання, підвищення самодостатності територіальної громади, розвитку території та покращення добробуту її мешканців, підвищення ефективності вирішення проблем громади, забезпечення права членів територіальної громади брати участь у підготовці рішення щодо добровільного об’єднання територіальної громади      Кремінської міської ради з територіальними громадами          Новокраснянської сільської ради з населеними пунктами с. Нова Краснянка, с. Пшеничне, с. Суровцівка, та Червонопопівської сільської ради з населеними пунктами с.Червона Попівка, с. Голиково, с. Піщане. з центром у місті Кремінна, отримання від членів громади пропозицій і зауважень із зазначеного питання, забезпечення конституційності, законності, добровільності,  прозорості та відкритості місцевого самоврядування, у відповідності до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад, керуючись  Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №214 «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад», рішенням 62 сесії міської ради шостого скликання від 03.06.2015 № 62/1 «Про затвердження порядку проведення громадських обговорень з питань передбачених Законом України  «Про добровільне об»єднання територіальних громад», розпорядженням міського голови  від 01.07.2015 № 118 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» , статей  42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 10 липня 2015 року  о 14.00  в залі засідань міської ради  громадське обговорення  питання щодо можливого добровільного об’єднання територіальної громади Кремінської міської ради з територіальними громадами Новокраснянської сільської ради з населеними пунктами с. Нова Краснянка, с.Пшеничне, с.Суровцівка, та Червонопопівської сільської ради з населеними пунктами с.Червона Попівка, с. Голиково, с. Піщане. з центром у місті Кремінна.

2. Визначити за списком цільові групи населення для участі у громадському обговоренні :

- представники від підприємств;

- представники  від соціальної сфери;

- представники органів самоорганізації населення;

- громадська рада при Кремінській міській раді.

3. Секретарю міської ради забезпечити:

3.1. оприлюднення інформації  про проведення громадського обговорення  на веб-сайті міської ради в газеті “Кремінщина”, та на  місцевому радіо;

3.2. репрезентативність цільових груп населення, суб‛єктів  господарювання  та інших заінтересованих сторін у громадському обговоренні ;

3.3. врахування результатів обговорення при прийнятті рішення;

3.4. оприлюднення результатів обговорення та звіту про громадське обговорення  у ЗМІ та на сайті міської ради.

4. Керуючому справами апарату виконавчого комітету Літвін О.Ю. забезпечити:

4.1. збір пропозицій та зауважень від мешканців територіальної громади;

4.2. реєстрацію звернень мешканців територіальної громади на гарячу лінію.

5. Вважати Громадську раду  при Кремінській міській раді робочою групою для    проведення аналізу пропозицій та зауважень, які надійшли під час проведення  громадського обговорення.

6. Котроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Колесніченко Л.В. та  керуючого справами апарату виконавчого комітету Літвін О.Ю.

Кремінський міський голова                                                         Гриценко В.І.

Надати       Колесніченко Л.В.

Літвін О.Ю.

Секретар міської                                                                  Л.В.Колесніченко

Керуючий справами                                                   О.Ю. Літвін О.Ю .

Спеціаліст І категорії                                                  С.В. Кубай

Категорія: Територіальна реформа | Переглядів: 606 | Додав: hanabe