Субота, 20.04.2024, 11:19
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 4 » Про припинення права земле-користування Українській православній церкві Сєвєродонецької Єпархії «Парафії Свято-Троїцького Храму»

КРЕМІНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СЬОМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 7/ПРОЕКТ

« 30 »  березня 2016 р.

Розглянувши клопотання Настоятеля Кремінського Свято-Троїцького Храму щодо добровільної відмови від права користування земельною ділянкою, враховуючи відсутність правовстановлюючих документів на земельну ділянку,  керуючись ст.12,  пункту «а» ст.141 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити Українській православній церкві Сєвєродонецької Єпархії «Парафії Свято-Троїцького Храму», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Центральна (вул. Октябрьська), 84, право користування земельною ділянкою загальною площею  0,1500 га для будівництва та обслуговування церкви, розташовану по пл. Кооперативна,  м. Кремінна.

2. Земельну ділянку зарахувати до земель комунальної власності (землі житлової та громадської забудови) територіальної громади                             м. Кремінна.

3. Землевпорядному відділу виконавчого комітету Кремінської міської ради внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

4. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.

5.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Категорія: Проекти рішень міськради 7 сесія | Переглядів: 419 | Додав: hanabe