П`ятниця, 19.04.2024, 04:17
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 4 » Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Кремінською РДА (архів)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СЬОМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 7/13

« 30 » березня  2016  року.

Про переукладення договору оренди

окремо визначеного майна комунальної власності

з  Кремінською РДА (архів)

Розглянувши клопотання Голови Кремінської районної державної адміністрації Чехути Н.В., щодо наміру подальшого використання  частини нежитлових приміщень під утримання архівного відділу РДА, у зв’язку з тим, що відповідно до п.3 ст. 17 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», РДА була орендарем, який належним чином виконував свої обов’язки є державною установою, та має переважне право на підписання договору оренди, керуючись п. 30 ст. 26, ст. ст. 59, 60 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Виконкому міської ради провести роботу з переукладення договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 128,8 кв.м, яке є власністю Кремінської територіальної громади, знаходиться на балансі виконкому Кремінської міської ради,  розташоване за адресою: проспект Дружби (Леніна), 14, І поверх, місто Кремінна  Луганської області,  відповідно до чинного законодавства, з Кремінською районною державною адміністрацією, як з орендарем, який належним чином виконував свої обов’язки , та має переважне право на підписання договору оренди на таких же умовах, терміном до 3-х років.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та   фінансів.

Міський голова                                                                     Ю.О. Прокопенко

Категорія: Рішення 7 сесії | Переглядів: 475 | Додав: hanabe