П`ятниця, 26.04.2024, 21:52
«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 16 » Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Кремінна
Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Кремінна

Базове  відстеження результативності

регуляторного акту

«Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Кремінна»

Назва регуляторного акту: рішення Кремінської міської ради від 22.02.2012 № 22/5 «Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Кремінна»

Назва виконавця заходів з відстеження: Кремінська міська  рада.

Цілі прийняття акта: створення рівних умов для інвесторів-замовників будівництва на участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Кремінна. Упорядкування та спрощення механізму визначення розміру та сплати пайової участі замовників; уточнення порядку.

Строк виконання заходів з відстеження: станом на 01.06.2012 року.

Тип відстеження:  базове .

Методи одержання результатів відстеження: під час   відстеження результативності регуляторного акта міською радою зібрані фактичні дані за показниками,   а саме – кількість замовників будівництва, що звернулися з приводу розрахунку розміру пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кремінна, кількість укладених договорів, розмір надходжень пайової участі замовників  .

Кількісні та якісні значення показників результативності:

Показник

Одиниця виміру

Кількість, сума станом на

22.02.2012

01.06.2012

Надійшло заяв від замовників

Укладено договорів, всього

од.

Кількість заявників, звільнених від сплати

Надійшло у грошовому вигляді

тис. грн.

Наведені показники слугуватимуть джерелом порівняльних даних для аналізу результативності рішення під час проведення подальших періодичних відстежень.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: Показник результативності при проведені базового  відстеження, вказує на не практичне застосування норм рішення з дати набрання ним чинності

Положення  не  забезпечило міський бюджет додатковими фінансовими ресурсами, використання якими було б  спрямовано на розвиток   інфраструктури міста  .

Результати  базового відстеження результативності регуляторного акта свідчать про  не досягнення цілей задекларованих при його прийнятті.

Враховуючи викладене буде проведена  шорока роз»яснювальна робота  щодо залучення інвесторів -замовників будівництва у місті.

Міський голова                                                                     В.І.Гриценко

Категорія: Звіти про відстеження | Переглядів: 641 | Додав: hanabe