Вівторок, 16.04.2024, 19:24
«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Про надання згоди на проведення робіт по зміні цільового призначення частини земельної ділянки під багатоквартирним будинком ФОП Симонову М

КРЕМІНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

ШІСТДЕСЯТ  П’ЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 65/

« 15 » жовтня  2015 р.

ФОП Симонову М.І.

(пров. Октябрьський, 7)

Розглянувши заяву ФОП Сімонова М.І. про надання згоди на  проведення робіт по зміні цільового призначення частини земельної ділянки під багатоквартирним будинком, враховуючи договір купівлі-продажу частки нежитлового приміщення (шляхом викупу) від 02.09.2014 року зареєстрованого в реєстрі за № 848, керуючись ст. 20, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 20 Закону України  «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.    Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Симонову Мирославу Ігоревичу, який мешкає за адресою: --, змінити цільове призначення частини земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови під багатоквартирним будинком, розташованого по пров. Октябрьському, 7, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - вбудованого нежитлового приміщення з послідуючою передачею в оренду.

2.    ФОП Симонову М.І. розробити за допомогою проектної організації, яка має право на виконання даного виду робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною цільового призначення частини території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - вбудованого нежитлового приміщення.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження в установленому законом порядку.

3. Установити строк дії даного рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                                       В. І. ГРИЦЕНКО

Категорія: Проекти ріш міськради 65 сесія | Переглядів: 441 | Додав: hanabe