П`ятниця, 29.03.2024, 11:41
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 21 » Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з пос

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

ШІСТДЕСЯТ  П’ЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 65/

«14»  жовтня 2015 р.

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з послідуючим викупом

(пров. Калініна, 4)

Розглянувши заяву -- діючого за дорученням від громадянки -- про надання згоди міською радою на викуп земельної ділянки, яка розташована по пров. Калініна, 4,  яка знаходиться в постійному користуванні відповідно до Державного акту на право постійного користування землею серії ІІІ-ЛГ № 003060, виданого на підставі рішення виконкому Кремінської міської ради від 21.09.1999 року № 606, керуючись ст. 83, 128 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26  Закону  України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.    Надати дозвіл гр. --, яка мешкає за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності житлової та громадської забудови по пров. Калініна, 4, м. Кремінна, площею 0,0604 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з послідуючим внесенням її до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у 2015 році.

2.    Гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має дозвіл на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.

3. Установити строк даного рішення – шість місяців.

4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                                               В.І. Гриценко

�ділу міськвиконкому внести відповідні зміни у земельно-кадастрову документацію після Державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

1. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання в роботі.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                               В. І. ГРИЦЕНКО

Категорія: Проекти ріш міськради 65 сесія | Переглядів: 358 | Додав: hanabe