Четвер, 28.03.2024, 21:16
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 4 » Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СЬОМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 7/ПРОЕКТ

«30»  березня 2016 р.

Про надання дозволу на  складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

З метою проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності та проведення державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки, керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Кремінна в особі Кремінської міської ради, на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  комунальної власності із земель житлової та громадської забудови, які розташовані за адресами:

- селище Червона Діброва, вул. Чкалова, 44, площею 0,0402 га;

- селище Стара Краснянка, вул. Шахтарська (вул. Комсомольська), 17, площе 0,0392 га;

- селище Житлівка, вул. Роз’їздна, 5/1, приблизною площею 0,0090 га,

для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – утримання фельдшерських пунктів.

2. Технічні документації із землеустрою, виконані за допомогою землевпорядної організації, яка має право на проведення даних видів робіт, погодити та надати  на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                                                  Ю.О. Прокопенко

Категорія: Проекти рішень міськради 7 сесія | Переглядів: 405 | Додав: hanabe