Четвер, 28.03.2024, 19:10
«  Березень 2013  »

Головна » 2013 » Березень » 21 » Аналіз регуляторного впливу.
Аналіз регуляторного впливу.

Аналіз регуляторного впливу

Проекту рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2013 рік»
Проект рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення та затвердження ставок податку на землю на 2013 рік» розроблений відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів» від 22.12.2011 року за № 4235-VI, та з метою поповнення бюджету міської ради для виконання програми соціально-економічного розвитку територіальної громади, ефективного використання земель комунальної власності.

1. Визначення та аналіз проблем, яку буде розв’язано шляхом регулювання.
Проектом рішення передбачається створення умов для надходження до бюджету міської ради коштів одержаних від ставок земельного податку за земельні ділянки у межах населених пунктів Кремінської міської ради.

2. Обґрунтування прийняття регуляторного акта.
Проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Податкового Кодексу та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів».

3. Визначення цілей державного регулювання.
Основною метою прийняття відповідного рішення є виконання місцевого бюджету та ефективне використання коштів для виконання Програми економічного та соціального розвитку територіальної громади, забезпечення прозорості та відкритості надходження та використання коштів бюджету.

4. Альтернативні способи досягнення встановлення цілей.
В якості альтернативи до запропонованого регулювання можна розглянути збереження існуючої ситуації, що призводить до поглиблення існуючої проблеми. Надходження до місцевого бюджету чітко регулюється Бюджетним кодексом України. Основними джерелами надходжень є – податок на прибуток та ставка земельного податку. Ставку земельного податку за земельні ділянки можна корегувати диференціюючи розмір ставки податку.
У той же час обраний спосіб забезпечує принципи державної регуляторної політики та покращення підприємницького середовища.

Повна версія документу

Категорія: Проекти регуляторних актів | Переглядів: 458 | Додав: hanabe