Середа, 24.04.2024, 22:29
«  Березень 2015  »

Головна » 2015 » Березень » 31 » 25 березня 2015 р. відбулася 59 сесія Кремінської міської ради шостого скликання.

25 березня 2015 р. відбулася 59 сесія Кремінської міської ради шостого скликання. Головував на сесії міський голова Гриценко В.І. На порядок денний було винесено 24 питань.

З метою ефективного використання бюджетних коштів, проведення своєчасних платежів та виконання зобов’язань, були внесені зміни до міського бюджету на 2015 р.

Депутати не підтримали проект рішення «Про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки релігійним організаціям».

У зв’язку з аварією на діючому каналізаційному колекторі від КНС на поля фільтрації, з метою попередження екологічної катастрофи та недопущення виникнення негативної санітарно-епідеміологічної ситуації на території міста, розглянувши звернення керівника КП «Кремінське ВУВКГ» Рачинського О.А. сесія надала дозвіл КП «Кремінське ВУВКГ» на використання 160 п.м. труби д.325 цільового призначення для реконструкції полів фільтрації м.Кремінна для проведення капітального ремонту напірного каналізаційного колектору від будівлі КНС до каналізаційного колодязя по вул. Титова в районі Меблевого комбінату.

Розглянувши заяву Євсюкова Олександра Андрійовича щодо припинення договору оренди комунального майна депутати припинили достроково за згодою сторін Договір оренди будівлі від 17 липня 2007 року. та доручили виконкому Кремінської міської ради провести прийом – передачу будівлі, яка розташована за адресою: місто Кремінна, вулиця Чайковського, 3 з дотриманням умов Договору та внести вказаний об’єкт у перелік об’єктів нерухомості, які є власністю територіальної громади міста Кремінна і підлягають передачі в оренду через аукціон в 2015 році.

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій клопотання районної громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада», на сесії було визначено балансоутримувачем об’єкта комунального майна Кремінської територіальної громади, який знаходиться за адресою: м. Кремінна, площа Красна, 20, районну громадську організацію «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада».

Відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», депутати внесли зміни до Заходів з реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади м. Кремінна у 2015 році Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2015 рік. Зміни стосуються реконструкції Алеї Слави по вул. Шевченка.

Також, були розглянуті земельні питання.