Вівторок, 23.04.2024, 08:10
«  Грудень 2013  »

Головна » 2013 » Грудень » 16 » 21листопада 2013 р. відбулася сорок перша сесія міської ради шостого скликання.
21листопада 2013 р. відбулася сорок перша сесія міської ради шостого скликання.

21 листопада 2013 р. відбулася 41 сесія міської ради. Головував на сесії міський голова Гриценко В.І. На порядок денний було винесено 27 питань.

Депутатами були розглянуті та внесені зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2013 р.

Відповідно до змін були виділені кошти у сумі 4131 грн. для проведення капітального ремонту системи газопостачання з установкою газового лічильника, сигналізатора газу електромагнітного клапану в котельній ДНЗ «Малятко».

З метою визначення механізму надання суб'єктами господарювання незалежно від форми їх власності послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Креміна, розвитку ринкових відносин, ліквідації монополії у сфері житлово-комунального господарства, забезпечення благоустрою, чистоти і порядку, на виконання рішення Антимонопольного комітету, сесією затверджено Положення про порядок проведення конкурсу по наданню житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Кремінської міської ради.

Згідно рішення статус організатора проведення конкурсу, передбаченого Положенням про порядок проведення конкурсу по наданню житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Кремінської міської ради надано відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва апарату виконавчого комітету міської ради.

Заслухавши інформацію міського голови про виконання Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2013 р.

депутати прийняли інформацію до відома та відзначили стабільну роботу трудового архіву. Визначили проблемні питання які необхідно буде вирішувати у 2014 р. На комісіях було розглянуто проект Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад району» на 2014 р.

Також, депутати заслухали інформацію щодо роботи депутатської комісії по перевірці фінансово-економічної діяльності та визначення шляхів подолання кризової ситуації на КП «Кремінське виробниче управління водопроводно-каналізаційне господарство».

Рассмотрев основные показатели хозяйственной деятельности коммунального предприятия «Кременское ПУВКХ», комиссия рекомендовала руководству предприятия, Кременскому городскому голове и должностным лицам исполнительного комитета следующие направления по выходу из кризисной ситуации:

• с целью остановки роста кредиторской задолженности незамедлительно утвердить план восстановления платёжеспособности Кременского ПУВКХ и начать процедуру санации предприятия в соответствии с Законом Украины «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Ежемесячно рассматривать на заседаниях исполкома выполнение данного плана;
  • провести детальную инвентаризацию дебиторской, кредиторской задолженности на предприятии по которой истёк срок исковой давности, и инициировать её списание в судебном порядке;
  • создать комиссию по определению коммунального имущества Кременского ПУВКХ, которое возможно использовать как источник погашения налоговой задолженности. Принять соответствующие решения по передаче такового для реализации Государственным органам министерства доходов и сборов;
  • провести инвентаризацию объектов коммунального имущества на территории Кременского городского совета, с целью их продажи в соответствии с действующим законодательством. За счёт полученных средств, предоставить финансовую поддержку предприятию для погашения задолженности;
  • с целью определения фактического объема подачи питьевой воды установить на водопроводных насосных станциях водомерные узлы;
  • Провести экономически обоснованную корректировку действующего тарифа на услуги водоснабжения и водоотведения с учётом повышения стоимости электроэнергии и минимальной заработной платы;
  • создать комиссию по инвентаризации бесхозных сетей. Принять решение о передаче бесхозных сетей на баланс предприятия;
  • провести расчёты и утвердить решением исполкома норматив потери воды в системе водоснабжения города;
  • исполкому городского совета, детально изучить вопрос создания юридического лица (предприятия, дочернего предприятия, филиала и т.д.) по оказанию услуг водоснабжения и водоотведения. При рассмотрении данного вопроса учитывать возможность использования сертификатов, лицензий и других разрешительных документов Кременского ПУВКХ на добычу природных ресурсов.

Пропозиції комісії направлені до виконання Кремінському міському голові та виконавчому комітету.

Також розглянуто 21 земельне питання.