П`ятниця, 29.03.2024, 10:28
«  Липень 2015  »

Головна » 2015 » Липень » 22 » 15 липня 2015 р. відбулася позачергова 63 сесія Кремінської міської ради шостого скликання

1. липня 2015 р. відбулася позачергова 63 сесія Кремінської міської ради шостого скликання .

15  2015 р. відбулася 63 сесія Кремінської міської ради шостого скликання . Головував на сесії міський голова Гриценко В.І. На порядок денний було винесено питання

На сесії були присутні голова РДА Горін О.В., заступник голови районної ради Руденко Б.В.

Міський голова ознайомив депутатів зі Звітом про проведення Кремінською міською радою громадських обговорень.

Так , з метою проведення консультацій з громадськістю Кремінська міська рада 10.07.2015 р. провела громадське обговорення питання  щодо  добровільного об’єднання територіальної громади Кремінської міської ради з територіальними громадами Новокраснянської сільської ради з населеними пунктами с. Нова Краснянка, с. Пшеничне, с.Суровцівка, та Червонопопівської сільської ради з населеними пунктами с.Червона Попівка, с. Голиково, с. Піщане. з центром у місті Кремінна.

Для участі у громадському обговоренні,  були визначені за списком цільові групи населення:

-  представники від підприємств;

- представники  від соціальної сфери;

- представники органів самоорганізації населення;

Відповідно до розпорядження міського голови інформація по проведенню громадських обговорень була розміщена в газеті “Кремінщина “, на  радіо,  на сайті Кремінської міської   (krem-rada.at.ua) та на дошці  оголошень  у міській раді .

У заході прийняли участь міський голова , секретар міської ради  ., заступники міського голови  , експерт Офісу реформ в Луганській області Агібалов І.В. , помічник народного депутата Кладко В.М. , депутати міської ради , представники органів самоорганізації населення , представники від трудових колективів, члени Громадської ради та мешканці міста . Відповідно до реєстрації у заході прийняли участь 70 осіб.

За результатами обговорення надійшли пропозиції та рекомендації:

ДНЗ Ластівка

• Запровадити  порядок  неупередженого та прозорого розподілу  коштів  громади ;

Укртелеком

• ліквідувати  батьківський фонд в школах ;

Райавтодор

• включити до перспективного плану  розвитку об»єднанної громади громади  до с. Червона діброва , Нова Краснянка. с. Суравцівка , с. Пісчане.
  • від громади Старої Краснянки

Пропозиція включити до перспективного плану  розвитку громади  освітлення села та ремонт покрівлі клубу.

• від громади с. Червона Діброва

Пропозиція включити до перспективного плану  розвитку громади

ремонт доріг до села та відкриття дошкільної групи;

ГЛОХ

• Пропозиція включити до перспективного плану  розвитку громади

ремонт доріг  по вул. Хвойна  та Полнова.

• від громади селища Жітлівка

Пропозиція зберегти навчальний заклад .

УСЗН

•  незалежно від того . яким чином був обраний депутат м/р він повинен звітувати перед мешканцями ;
  • виконавчому комітету міської ради – акти про виконання робіт підписувати при залученні жителів  цого району міста , будинку , вулиці.

Пропозиції за результатами  громадських обговорень :

• запросити спеціалістів для проведення розрахунків як доходної частини бюджету спроможної громади так і видаткової .
  • розглянути питання об’єднання у громаду з центром м. Кремінна всіх сіл району;
  • підтримати ініціативу міського голови щодо об’єднання територіальних громад

За результатами обговорень більшістю голосів( 61 – за , 3 –проти , 6 – утрималось) ,  було ухвалено рішення :

Відповідно до пунктів 3, 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних, передбачених законом України «Про добровільне об»єднання  територіальних громад , затвердженого рішенням міської ради від 03.07.2015 року № 62/1,   підтримати ініціативу  Кремінського міського голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад  сіл Нова Краснянка, Пшеничне, Суровцівка Новокраснянської сільської ради, сіл Червона Попівка, Голиково, Піщане Червонопопівської сільської ради  в Кремінську територіальну громаду з центром у місті Кремінна.

За результатами обговорень та дискусій депутати не д

Також , на сесії  міський голова  довів до відома депутатів, що  фракція КПУ  в міській раді припинила свою діяльність .